TheUnity

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2016-06-30 11:09:14

Tomitokron
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-30
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 51.0.2704.103

Odp: Rekrutacja do TheUnity Czerwiec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 100213.pasek1.png
Wiek: 16 lat
Coś o sobie: Mam na imię  Tomek, mieszkam w dużym mieście na Śląsku - Gliwicach. Aktualnie wybieram się do technikum infromatycznego, gdyż interesują się programowaniem/grzebaniem w komputerze. Oprócz tego interesuję się koszykówką, gram w klubie GTK Gliwice na pozycji centra. W wolnym czasie lubię wyjść z kolegami na dwór i pojeździć na rowerze, pograć w piłkę, pochodzić i pogadać. Z charakteru jestem osobą miłą, spokojną, przyjacielską, pomocną, lubię się  pośmiać.  Uprawiałem kiedyś też JUDO, które nauczyło mnie samoobrony, która na pewno kiedyś mi się przyda w życiu. Moim marzeniem jest dostanie się do pracy, w której będę pracował na stanowisku programisty komputerowego.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak- wspominam o kompocie.
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Szukam organizacji na stałe, z dobrą ekipą, atmosferą. Gram tu już prawie dwa lata, miałem rok przerwy i niedawno powróciłem na serwer, dlatego chciałbym poznać się z nowymi osobami, z którymi mógłbym się pośmiać, pogadać.

Offline

#27 2016-06-30 13:43:57

Plax
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-30
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 51.0.2704.103

Odp: Rekrutacja do TheUnity Czerwiec'16

Link do panelu: 97924.pasek1.png
Wiek: 16 lat.

Coś o sobie: Nazywam się Jakub, mam 16 lat, interesuje się komputerami, filmami i książkami oraz grą na serwerze. Zazwyczaj jestem szczery i miły, mam specyficzny humor i lubię się śmiać. Jestem dokładny i spokojny, no i lubię się dobrze  bawić na serwerze. Na serwerze gram od trzech lat, lecz na dwóch kontach (pierwsze zostało okradzione).

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie Tak, zapoznałem się z nim (Wspominam o kompocie)

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie Tak, posiadam.

Czy przeszkadza ci wpłacenie 3k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie Nie przeszkadza mi to.

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Szukam organizacji w której są ludzie ogarnięcie, było parę takich lecz rozpadły się.  Chciałbym także porozmawiać z kimś z organizacji,  a nie siedzieć cały dzień i pracować. Patrząc na was, i poziom ogarnięcia forum jak i całej otoczki organizacji  jesteście bardzo ogarnięci. Takich właśnie organizacji szukam, oraz oczywiście chcę poznać nowych ludzi.

Pozdrawiam Plax. I znowu wspominam o kompocie

Edit: Odszedłem od organizacji w której byłem, lecz panel jeszcze się nie zaktualizować.

Ostatnio edytowany przez Plax (2016-06-30 13:46:29)

Offline

#28 2016-06-30 20:56:32

mixLoLmix
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-30
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: Rekrutacja do TheUnity Czerwiec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):http://pylife.pl/user/8752-mixlolmix/
Wiek:15
Coś o sobie: Lubie grać w piłke, dobrze jezdze na desce oraz gram na gta od 6 lat, Pisze też skrypty do mta, Jestem też punktualny na czas.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Oczywiście
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Ponieważ lubie osoby co są w tej organizacji oraz chcałbym zostać członkiem tak dobrej organizacji.

Offline

#29 2016-07-01 08:30:29

Krzywy
Gość
Windows 7Opera 38.0.2220.31

Odp: Rekrutacja do TheUnity Czerwiec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 183326.pasek1.png
Wiek: 16
Coś o sobie: Cześć mam na imię Miłosz mam 16 lat interesuję się motoryzacją.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Szukam miłej, zgranej ekipy .
Wspominam o kompocie/

#30 2016-07-01 11:21:39

Lukadom
Administrator
Dołączył: 2015-03-09
Liczba postów: 74
WindowsChrome 51.0.2704.103

Odp: Rekrutacja do TheUnity Czerwiec'16

Rekrutacja zostaje zamknięta, niebawem zostaną przedstawione wyniki. [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testoweforum123 - batchforum - nictrudnego - vini6677 - 5life