TheUnity

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-10-14 08:09:29

Lukadom
Administrator
Dołączył: 2015-03-09
Liczba postów: 74
Windows 8.1Chrome 45.0.2454.101

Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Z przyjemnością ogłaszamy październikową rekrutację do organizacji TheUnity!
Jedyne co musicie zrobić to zapoznać się z naszym regulaminem (jest to naprawdę ważne!) oraz napisać podanie pod tym tematem zgodnie ze wzorem. Nie musicie zakładać konta na naszym forum aby napisać podanie!
Życzymy wszystkim chętnym powodzenia! [dblpt])

Link do panelu (panel.pylife.pl):
 
Wiek:

Coś o sobie:
 
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie
 
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie
 
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie
 
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:

Offline

#2 2015-10-14 09:05:50

kisiel
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 45.0.2454.101

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/52691

Wiek: 13 w lutym stuknie 14.

Coś o sobie: Hej. Mam na imię Dawid , rozpocząłem naukę w 1 klasie gminazjalnej . Interesuję się piłką nożną , muzyką i motoryzacją. Moim hobby jest piłka nożna i muzyka , której zawsze i wszędzie słucham. Na co dzień chodzę grać w piłkę nożną z moimi kolegami na boisko. Moimi ulubionymi filmami są filmy akcji i jakże komedie.  Mój charakter jest bardzo humorowy nigdy prawie nikt nie widzi u mnie smutku na twarzy zawsze z byle czego się śmieję czasem jestem agresywny (ale to jak mnie ktoś zdenerwuje) ale jestem też bardzo pomocny , uczynny i miły.

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:  Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble?(Wymagane):  Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Wiem , że jesteście organizacją ogarniętą i posiadacie fajną atmosferę. Bardzo chcę do was dołączyć nie z powodu , że Lukadom jest moderatorem , tylko chcę się dobrze bawić i poznać nowych ziomków. Szukam organizacji takiej , w której będę się dobrze czuł i wiem , że mi to zapewnicie , byłem w już w ogarniętej organizacji lecz się rozpadła . Zależy mi na waszej organizacji i nawet się teraz nie dostanę to będę próbował do puki  się dostanę.

Wspominam O Kompocie.

Offline

#3 2015-10-14 09:07:48

Recover
Gość
Windows 7Firefox 41.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl):  http://panel.pylife.pl/gracz/150594

Wiek: 15

Coś o sobie: Na imię mam Dawid i liczę sobie piętnaście lat. Na obecną chwilę uczęszczam do III i zarówno ostatniej już klasy, jednego z kieleckich gimnazjów. Na co dzień, prócz nauki zajmuję się jazdą na rowerze (głównie typu "downhill") i oczywiście graniem na serwerze. Od czasu do czasu lubię także obejrzeć jakiś dobry film, bądź przeczytać jakąś ciekawą książkę.
Jestem osobą spokojną i opanowaną, więc w takim towarzystwie staram się także obracać. Lubię się pośmiać z innymi, aczkolwiek potrafię zachować powagę w sytuacjach, które tego wymagają. Jestem otwarty na świat, lubię poznawać nowe twarze i próbować nowych rzeczy.
O mnie to by było na tyle, ale sądzę, że dowiedzieli byście się o mnie więcej, gdybyście poznali mnie osobiście.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Zacznę od tego, iż chciałbym dołączyć do organizacji, w której mógłbym zagościć na dłużej. Do tego potrzebna jest oczywiście zgrana, szanująca się nawzajem ekipa, a Wy jak na razie pokazujecie, że taką właśnie jesteście. Nie robicie tzw. "masówki" - Dzięki temu można nawiązać lepszy kontakt z innym członkami "gangu". Wasza organizacja w większości składa się z osób, mających większy staż na serwerze, co gwarantuje otrzymanie pomocy, gdy tylko będzie taka potrzeba.
Powiem więc wprost: Jesteście dokładnie taką organizacją, jakiej szukałem.

Pozdrawiam,
Recover.

#4 2015-10-14 09:22:08

Cycu
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-02
Liczba postów: 1
WindowsChrome 45.0.2454.101

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl):http://panel.pylife.pl/gracz/101523

Wiek:14

Coś o sobie:Mam na imię Dominik chodzę do 2 kl gim.Mieszkam w Woj.Lubuskim w Zielonej Górze interesuje się piłką nożna oraz siatkową.Z reguły jestem punktualny i lubię zawierać nowe przyjaznie i dbam o swoich przyjaciół.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Dlaczego ja ?Jestem ogarnięta i miła osobom oraz pomocną.Zawsze dotrzymuje terminów np.Składki i Tp.Chciał bym dołączyć do was ponieważ nie mogę znaleść jakiegoś fajnego  gangu i chciał bym zagościć u was na dłuższy czas

Pozdrawiam Cycu

Offline

#5 2015-10-14 09:48:02

Kordi66
Gość
Windows XPFirefox 41.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl):

Wiek:

  • Mam 15 lat.

Coś o sobie:

  • Mam na imię Kordian. Mieszkam na Mazowszu i chodzę do klasy III gimnazjum, która liczy 11 osób ze mną. Interesuję się służbami mundurowymi i historią - głównie XVIII wiek i II Wojna Światowa. Z charakteru jestem spokojnym nastolatkiem o bujnej wyobraźni. Nie szukam wrogów. Rzadko kiedy wpadam w kłótnie. W życiu realnym jestem typem raczej samotnika. Nie lubię przebywać w dużych grupach, np. wyjazdy integracyjne. Gry to już inna sprawa, mogę grać nawet z trzystoma osobami i mi to nie przeszkadza, nie wiem dlaczego tak mam. Bardzo dużo czytam i gram. Mam bardzo dużą bibliotekę zarówno gier jak i książek. Czytam głównie serię takie jak "Uniwersum Metro 2033", "Assasin's Creed" lub "Kroniki Wardstone". A jeżeli chodzi o gry to praktycznie wszystkiego po trochu lecz najbardziej mnie ciągnie do strategii poprzez moje zainteresowanie - Historia. To by było na tyle z tego punktu po więcej zapraszam do zakładki "O Mnie" na profilu na forum PYLa [dblpt])

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:

  • Tak, to priorytet.

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble?:

  • Tak.

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:

  • Tak. Na razie 2k to dla mnie bardzo dużo. Mógłbym to jakoś na raty w ostateczności wpłacić.

Dlaczego chcesz być akurat z nami?:
Szukam jakiejś organizacji w której zostanę na dłuższy czas. Serwer trochę mi się znudził a dostanie się do Was na pewno dałoby mi więcej chęci i frajdy z gry. Poza tym poznałbym nowych ludzi z serwera.

Pozdrawiam członków TheUnity,
Kordi

#6 2015-10-14 11:19:13

Sapo
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 45.0.2454.101

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl):

Wiek:

Coś o sobie:

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny MIKROFON i Mumble? (Wymagane):Tak posiadam Mumble,TS3 i mikrofon.

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak,

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Ponieważ podoba mi się ta frakcja oraz widziałem że jest ogarnięta, nie ma tu chyba żadnych cejotów ani tym podobne.

Pozdrawiam Sapo

Offline

#7 2015-10-14 11:28:36

BlackShadow
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 41.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl):https://panel.pylife.pl/gracz/91052

Wiek:15lat

Coś o sobie:Mam na imię Makary.Interesuje się Paintballem oraz koszykówka.(Gram W Jaworznickim ZOMO TEAM)jestem optymistą zawsze znajduje wyjście z trudnej sytuacji oraz cenie sobie dokładność i punktualność.Lubie pomagać innym oraz pograć na komputerze

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak oczywiście

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie przeszkadza

Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Ponieważ w TheUnity są ogarniecie i kulturalni gracze.A nie takie cejoty co zapraszaja do gangu biorą kase i za 5 minut z byle powodu wyrzucają.Pozatym szukam jakiegos gangu na stałe z miłą atmosfera i to bedzie dobry wybór

Offline

#8 2015-10-14 15:44:51

KropSon
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 1
Windows XPFirefox 41.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/147806

Wiek: 14 lat.

Coś o sobie: Hej, nazywam się Michał pochodzę z woj. Mazowieckiego, chodzę do 2 gimazjum. Moje zainteresowania to informatyka,sport oraz motoryzacja. Jestem miły,sympatyczny i cierpliwy oraz lubię pomagać innym.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Troche tak, lecz dam rade wpłacić.

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Od bardzo dawna chciałem dołączyć do waszej organizacji ponieważ znam bardzo dobrze TheDragon'a. Byłem kiedyś w innych organizacjach typu RotS oraz NSD lecz RotS sie rozpadło a z NSD sie pokłóciłem, i teraz chciałbym znaleść organizacje na stałe, w której czułbym się swobodnie oraz miło przyjęty jak i goszczony. I dlatego wybrałem TheUnity ponieważ wydaje mi się iż jesteście ogarniętą organizacją do której naprawde warto spróbować się dostać.

Pozdrawiam KropSon i liczę na szansę! [dblpt])

Offline

#9 2015-10-14 16:28:55

Sylwester
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 45.0.2454.101

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl):  https://panel.pylife.pl/gracz/52084

Wiek: 16 (Data Urodzenia : 31.12.1998)

Coś o sobie: Nazywam się Sylwester i  mieszkam w Wielkopolsce i  chodzę do 2 zawodówki  uczę się jako piekarz i zainteresowanie sport   

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak zapoznałem się o  kompocie

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: nie przeszkadza mi to mogę nawet  5 k  mogę zapłaci

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: bo byłem w pawie każdym gangu oprócz w szujach i jeszcze 4 gangi i żaden mię nie zadowolił a jak tu słyszałem fajna tu atmosfera

Offline

#10 2015-10-14 17:11:32

Ralles
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 45.0.2454.101

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl): 74294.pasek1.png

Wiek: 14

Coś o sobie: Nazywam się Patryk mam 14 lat i pochodzę z Warszawy. Uczęszczam do 2kl. gim. Interesuję się sportem, muzyką, informatyką czy też kompotem. Uwielbiam aktywnie spędzać czas min. na serwerze Pylife, prowadzić audycje na K69 oraz rozmawiać na mumblu . Staram się być prawdomówny a także miły dla innych osób. Potrafię zachować kulturę osobistą. Mam poczucie humoru oraz dystans do siebie.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 3k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Można powiedzieć że znam całą ekipę oraz choć raz w życiu rozmawiałem z każdym członkiem organizacji. Myślę że szybko nawiąże kontakt z członkami gangu oraz postaram się aktywnie brać udział w życiu organizacji. Uwielbiam przebywać w małych grupkach gdzie panuje fajna atmosfera a wy taką oferujecie :]

Pozdrawiam Patryk [dblpt])

Offline

#11 2015-10-14 17:40:30

Vovlos
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 32.0.1948.69

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl): 74520.pasek1.png

Wiek: 17

Coś o sobie: biedny

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Nie

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 3k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Byłem w tym gangu i chciał bym powrócić

Ostatnio edytowany przez Vovlos (2015-10-14 17:47:06)

Offline

#12 2015-10-14 18:59:15

PawelB
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-13
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 41.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl): 97614.pasek1.png

Wiek: 16

Coś o sobie: Nazywam się Paweł, mam 16 lat. Na co dzień uczęszczam do Zasadniczej Szkoły Zawodowej na profilu kucharz.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Jedyny oczywisty powód, ponieważ już tutaj byłem, fajna organizacja super ekipa. Odszedłem przez moją głupotę i w dodatku jeszcze mnie oszukano ale to nie istotne. Chciałbym do Was powrócić ;D
                                                                                                                                                                                                                                                                    Pozdrawiam   PawelB

Offline

#13 2015-10-14 19:58:22

Netoperek
Gość
Windows 7Chrome 45.0.2454.101

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl): https://panel.pylife.pl/gracz/74632

Wiek: 13

Coś o sobie: Witam, Mam na imię Kuba, mam 13 lat i uczęszczam do 1 klasy gimnazjalnej
. Jestem miłą, przyjazną oraz pomocną osobą.
Pieniądze dla mnie są nie ważne, liczy się zabawa i miła atmosfera.
Uważam się za osobę dobrze pracującą w grupie. Jestem zabawny , pomysłowy, czasem szalony.
Lubię pograć sobie w piłkę nożną i pograć na komputerze [sred]) .
Jestem graczem od ponad roku . Nie lubię gadać o sobie zatem to na tyle.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:  Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Chcę dołączyć do The Unity ponieważ szukam zgranej ekipy a sądząc po składzie na pewno taką posiadacie [dblpt])

Pozdrawiam Netoperek
Wspominam o kompocie !

#14 2015-10-14 20:56:31

SvieradzkiPL
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 1
AndroidChrome 45.0.2454.94

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl): https://panel.pylife.pl/gracz/146273#SvieradzkiPL
Wiek: 14

Coś o sobie:
Siema jestem Mateusz, i chodzę do 2 gimnazjum. Interesuję się sportem i motoryzacją. Moim marzeniem było wstąpić do organizacji gdzie był Tasaka, lecz Tasaki nie ma a ja dalej chcę tu być,  dlatego piszę to podanie!.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie
Tak zapoznałem się,  wspominam również o kompocie.

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie
Tak, posiadam.

wpłacenie 2k na rozwój organizacji?: Tak/Nie
Nie,  nie przeszkadza.

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Ponieważ dużo dobrego słyszałem o tej organizacji i chcę znaleźć taką w której zagoszczę bardzo długo.

Ostatnio edytowany przez SvieradzkiPL (2015-10-14 20:58:21)

Offline

#15 2015-10-14 21:38:14

LikeDeBOSS
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 2
AndroidChrome 45.0.2454.94

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl):  126831.pasek1.png
 
Wiek: W grudniu będę miał 15 urodziny

Coś o sobie: Jestem osobą otwartą na nowe znajomości. Jestem normalnym, uczciwym, a czasem szalonym nastolatkiem, ale umiem być poważny kiedy trzeba. Mam marzenie, które zamierzam spełnić. Sumiennie wykonuje dane mi prace. Mam 15 lat, ale jestem ogarnięty.  Jetsem na swój sposób  dojrzały i potrafię się zachować w każdej sytuacji prawidłowo. Szybko zawieram nowe znajomości.  Zawsze Brnę do celu!
 
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
 
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
 
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie, aczkolwiek nie wiem jak zostanę potraktowany przez członków organizacji. Nie przekażę takiej sumy pieniędzy, żeby odejść, ponieważ jedna osoba będzie miała coś do mnie.
 
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Chciałbym dołączyć do waszej familii, ponieważ macie bardzo fajną ekipę, nie jesteście organizacją, żeby odwalać czy trolować. Wiem doskonale jak wasza organizacja funkcjonuje. Każdy kto zawitał do was był ogarnięty i nie zdradził ani słowa na skryte tematy związane z organizacją. Same pozytywy słyszałem. Od pewnego czasu szukam czegoś na stałe.


P.S. Obecnie mam swoją organizację, więc jeśli bym się dostał to potrzebował bym trochę czasu, żeby Maga usunęła mój gang.

Offline

#16 2015-10-15 17:26:55

Wodz
Gość
Windows 7Chrome 45.0.2454.101

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl):

25740.pasek1.png

Wiek:

14 Lat

Coś o sobie:

Mam na imię Jakub,chodzę do 2 klasy gimnazjum,interesuję się motoryzacją głownie ciężarówki.Interesuję się również Quadami obecnie nie posiadam ale mam zamiar kupić w przyszłości oraz uwielbiam Kompot truskawkowy. [sred])

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?

Chciałbym dołaczyć do UNT ponieważ jest to mała zgrana grupka osób,które się dobrze znają i dla tego chciałbym dołączyć do waszej ekipy.Od dawna szukam gangu w którym będę mógł zostać na dłużej.

P.S Byłem na poprzedniej rekrutacji i jak pamiętam wymagania były 16lat jeżeli sa takie nadal to i tak mam nadzieję że może da się jakoś przełamać to wymaganie [sred])

Pozdrawiam.

Wodz.

#17 2015-10-15 17:57:34

TheWejbik
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 32.0.1948.69

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl): 43617.pasek1.png

Wiek: 15 lat

Coś o sobie: Mam na imię Filip. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Moimi zainteresowaniami jest : Lotnictwo, medycyna i motoryzacja.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie, bo jestem bogaty ;3

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Praktycznie wszystkie osoby przebywające osoby w organizacji znam i wiem, że są one ogarnięte i można im zaufać. W organizacjach w, których przebywałem wcześniej tego brakowało. Gracze się wyzywali, pozostawiali po za bazą pojazdy i tego typu rzeczy.  Jednym słowem brakowało im tego co znajduje się w tej organizacji.

Wspominam o kompocie!

Offline

#18 2015-10-16 12:11:37

NeTTo
Gość
Windows 7Firefox 41.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl): https://panel.pylife.pl/gracz/55074

Wiek: 16

Coś o sobie: Mam na imię Patryk. Chodzę do klasy 3 gim. z powodu późniejszego pójścia do przedszkola, Interesuje się motoryzacją a w szczególności motocyklami oraz piłką nożną i grami wideo.  Potrafię dobrze dogadywać się z graczami oraz zawszę udzielam pomocy gdy dana osoba jej potrzebuje .

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Poszukuję zgranej oraz ogarniętej ekipy po to aby lepiej spędzać czas na pylife. Moim serwerowym marzeniem jest dołączyć do dużej organizacji,
Pozdrawiam NeTTo

#19 2015-10-16 14:24:31

Vexus
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-16
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 32.0.1948.69

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/93795

Wiek: 15

Coś o sobie: Mam na imię Damian, interesuje się piłką nożną, pływaniem, informatyką i motoryzacją. Zadania, które  zostają mi przydzielone staram się wykonywać z wielką dokładnością i zaangażowaniem. Jestem graczem miłym, spokojnym i ogarniętym. Mam również poczucie humoru, które często się przydaje w trudnych chwilach. Moja ortografia jest na poziomie dobrym, staram się nie robić błędów ale czasami się zdarzy tak jak każdemu.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Wiem, że do tego gangu dostaną się same ogarnięte osoby. W większości gangów liderzy dodają tylko dla pieniędzy a nie dla ulepszania gangu. Zawsze jak dołączam do gangów staram się w nich być do końca i mam nadzieje, że w tym gangu też będę miał taką możliwość.
                                                                                                                                                                                                                                                Przypominam o kompocie.
                                                                                                                                                                                                                                                 Pozdrawiam Vexus. [dblpt])

Offline

#20 2015-10-16 14:25:03

TheDragon
Moderator
Dołączył: 2015-04-20
Liczba postów: 6
Windows 7Firefox 41.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity / Październik '15

Zamykam rekrutację, wyniki dziś wieczorem !  [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wipil - vini6677 - cyberlife - batchforum - testoweforum123