TheUnity

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-17 19:32:30

FreaQ
Administrator
Dołączył: 2015-04-27
Liczba postów: 24
Windows XPOpera 36.0.2130.32

Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Z przyjemnością ogłaszamy marcową rekrutację do organizacji TheUnity!
Jedyne co musicie zrobić to zapoznać się z naszym regulaminem (jest to naprawdę ważne!) oraz napisać podanie pod tym tematem zgodnie ze wzorem. Nie musicie zakładać konta na naszym forum aby napisać podanie!
Życzymy wszystkim chętnym powodzenia!

Link do panelu (panel.pylife.pl):

Wiek:

Coś o sobie:

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?:

Offline

#2 2016-03-17 20:09:25

Mastering
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-17
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 49.0.2623.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):  2016.pasek1.png
Wiek: 13 niebawem 14
Coś o sobie:
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie przeszkadza mi
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:  Ponieważ umiem pracować w grupie oraz  szybko odnajduję nowe znajomości. Myślę, że to bardzo się przyda waszej organizacji. Jestem też spokojnym oraz miłym graczem. Oczywiście jeszcze jestem optymistą, który zawsze jest chętny do pomocy. Chciałbym też powiedzieć o kompocie, który jest bardzo dobry.


Pozdrawiam, Mastering. [dblpt])


//edit: mały błąd ortograficzny

Ostatnio edytowany przez Mastering (2016-03-17 20:11:15)

Offline

#3 2016-03-17 20:22:05

Michallo69
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-17
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 44.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):http://panel.pylife.pl/i/86925.pasek1.png

Wiek:12.5

Coś o sobie: Mam na imię Michał mam 12 lat (w lipcu 13) Interesuje się elektroniką i sportem. Jestem ogarnięty i cierpliwy.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie Tak . I piłem przy tym świetny kompot

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 3k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie. Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Lubię ten serwer i chciałbym dołączyć do gangu z miłą atmosferą.Także chciałbym pomóć organizacji w rozwoju.

Offline

#4 2016-03-17 20:22:21

BeRniO
Gość
UnknownOpera 12.16

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

. Link do panelu (panel.pylife.pl): panel.pylife.pl/gracz/171167#k_k_k
Wiek:15
Coś o sobie:Jestem Paweł jestem miłym ułożonym chłopakiem.Interesuję się motoryzacją jak,grami komputerowymi jak i samą informatyką

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie:Tak (kilka razy)
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie:Nie(w chwili obecnej mikrofonu gdyż może śmieszne ale pies mi pogryzł)
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie:Tak nawet więcej
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Szukam  gangu/organizacji normalnej czyli gdy przepiszę pojazd zostawię samochód naprawiony na następny dzień w takim samym stanie go zobaczę.Szukam równierz organizacji gdzie panuje miła atmosfera nie żadne spiny itp

#5 2016-03-17 20:43:47

Krzywy97
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-17
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 35.0.2066.92

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

183326.pasek1.png
Wiek: 15
Coś o sobie: Mam na imię Miłosz  interesuję się motoryzacją, w realu posiadam crossa na którym spędzam dużo czasu, ogólnie jestem osobą spokojną miłą ogarniętą.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: W sumie to nie, ale nie sądzisz, że 2k to zbyt wiele? jestem w stanie wpłacić 1k
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Luka dobrze mnie znasz jaki jestem czego szukam  organizacji zaufanej na której mogę liczyć, że nikt mnie nie wydali z bele jakiego powodu.

Offline

#6 2016-03-18 14:46:16

Pawciosek
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-18
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 42.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 214227.pasek1.png

Wiek: 14 wkrótce 15

Coś o sobie: Nazywam się Paweł pochodzę z Województwa Kujawsko-Pomorskiego, zajmuje się modelarstwem i rzemiosłem. Zajmuje się też wojskowością i survivalem.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie: Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie: Tak

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Bo ta frakcja wydaje mi się bardzo przyjemna i że są tutaj bardzo ogarnięci ludzie tacy jak ja.

Ostatnio edytowany przez Pawciosek (2016-03-18 14:47:09)

Offline

#7 2016-03-18 16:44:43

xMixer
Gość
Windows 7Chrome 49.0.2623.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 141419.pasek1.png
Wiek: 16 lat
Coś o sobie: Nazywam się Piotr, Pochodzę z małego miasta niedaleko Szczecina w woj. Zachodniopomorskim. Chodzę do 1 Technikum o profilu budowalnym, Jestem osobą z chumorem, wyczuwam sarkazm, ale także umiem przystpopować i jak trzeba to jestem poważny.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: O tym gangu nie słyszałem za wiele lecz kiedy dostałem się do Pozorantów było to w Sierpniu to za czasów większej liczby członków był bardzo popularny, słyszałem, że jest tam spoko atmosfera i ogarnięci ludzie.

#8 2016-03-18 20:19:36

Mibawek
Gość
Windows XPChrome 49.0.2623.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/150958 http://panel.pylife.pl/i/150958.pasek1.png
Wiek: 14 lat
Coś o sobie: Mam na imię Michał w tym roku obcohdzę 14 urodziny jestem miłym jak i przyjacielskim człowiekiem lubię nawiązywać nowe kontakty jak i roszeżać swoja wiedze [sred])
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak (Niestety wyłapałem dzisiaj bana na mumblu [dblpt]( lecz mam nadzieje że dostane UB)
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:
Szukam takiej zgranej ekipy w której są super ludzie i najlepsza atmosfera znalazłem już taką lecz musiałem opuścić jej szeregi [dblpt]( W sposób wydalenia mam nadzieje że tutaj jak dostane szanse nie zmarnuje niczego tak jak tam!

Halo halo wspominam o KOMPOCIE !! [sred])

#9 2016-03-18 21:07:20

BoRsiG
Gość
Windows 8.1Opera 36.0.2130.32

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/114602

Wiek: 17 lat

Coś o sobie: Mam na imię Jakub, chodzę do klasy 1 technikum. Mieszkam pod Lublinem ale na co dzień w Dęblinie w bursie. Lubię wspólne wypady na miasto ze znajomymi oraz w chwilach wolnych pograć na komputerze lub pooglądać filmy.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? TAK (KOMPOT)

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): TAK

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: NIE

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Ponieważ szukam gangu w którym zostanę na dłużej i będzie panował w nim "ogar".

#10 2016-03-19 11:50:59

JohnY
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-19
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 44.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):
http://panel.pylife.pl/i/71300.pasek1.png

Wiek:
16

Coś o sobie:
Cześć wszystkim członkom organizacji TheUnity. Nazywam się Borys, mija mi już 16 rok życia, pochodzę z województwa łódzkiego, i uczęszczam do gimnazjum o profilu informatycznym. Na co dzień jestem człowiekiem spokojnym nie wdającym się w żadne konflikty, staram się nie trzymać żadnej ze stron oraz przyznawać rację jednej jak i drugiej stronie. Interesuję się Motoryzacją oraz Grafiką Komputerową. Jeśli ktoś mnie obrazi nie obrażam się ani nie chowam urazy, staram się z tą osobą rozmawiać oraz wyjaśnić z jakiego powodu mnie obraża. Łatwo nawiązuje nowe kontakty chociaż muszę przyznać że jestem dość nieśmiały.

Czy zapoznałeś się z regulaminem?
Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane):
Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:
Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?:
Ponieważ, 1 osobę z organizacji i ta osoba zachwala ją. Wiem że tam ekipa jest taka że się nie rozpada tylko jest do końca i gracze sobie pomagają. A chce dołączyć do was ponieważ chce być jednym z was osobiście chciałbym mieć ekipę z którą zawszę sobie pogadam i spędzę mile czas na serwerze również na innych grach lub innych rzeczach. Mam nadzieję że mi się uda do was dojść i ekipa będzie zgrana.

Z poważeniem
JohnY.

Offline

#11 2016-03-19 14:33:28

Batio
Gość
Windows 8Opera 36.0.2130.32

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 200086.pasek1.png
Wiek: 16
Coś o sobie: Jestem miłym, wyluzowanym człowiekiem. Nie lubię oszustów, krętaczy itp. Nakazywane mi zadania spełniam w określonym czasie, przy czym staram je się wykonywać najbardziej jak potrafię.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Chce dołączyć do ogarniętej organizacji gdzie jest ład i porządek, myślę że ta organizacja jest wręcz idealna dla mnie.

#12 2016-03-19 14:49:10

KubiNek
Gość
Windows 7Chrome 46.0.2490.80

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu:(panel.pylife.pl)http://panel.pylife.pl/gracz/191677
                         
Wiek: 15
Coś o sobie: Witam mam na imię Jakub mieszkam w Zabrzu Uczęszczam do gimnazjum o profilu informatycznym. Jestem osobą raczej z charakteru bardziej przyjacielską nie kłócę się z kimś o byle co jestem tez sobą zabawna,spokojna a czasem potrafię być wkurzony wiadomo jak są gorsze dni ale to raczej rzadko bywa. Interesuje  mnie  Informatyka,Motoryzacja,Muzyka i Służby Mundurowe.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak,zapoznałem się
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Posiadam
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:Spokojnie mogę wpłacić
Dlaczego chcesz być akurat z nami ?:Bo szukam organizacji z miła atmosferą, pomagającą sobie nawzajem czyli ogarnięta ekipę to co przeczytałem o waszej organizacji. [dblpt])

#13 2016-03-20 18:38:16

Kreatywny
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-19
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 49.0.2623.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):https://panel.pylife.pl/gracz/178422
Wiek:12 LAT a w marcu będę miał 13 lat
Coś o sobie:Mam na imię Krystian tak jak pisałem do góry  30 marca będę miał  13 lat  chodzę do 6 klasy podstawowej   mieszkam w Poznaniu interesuje się graniem na gitarze  przez 1 rok  tańczyłem taniec Hip-Hop wiec moja ulubią muzyką jest  Hip-Hop .Moim hobby jest szczelaniem się  ASG szczelam  się już od jednego roku ,na co dzień jeżdżę na desce , rolkach,rowerem.Bardzo lubię se  na jakiś czas pobiegać  i sprawia mi to przyjemność.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Bo  szukam fajnego organizacji gdzie jest mila atmosfera  gdzie każdy sobie pomaga  nie ma spin  nikt się kłóci

Wspominam o Kompocie

Offline

#14 2016-03-20 19:49:53

Amade
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-20
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 49.0.2623.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/106137
Wiek: 14
Coś o sobie: Mieszkam w Gdańsku i uczęszczam do gimnazjum.  Lubie się pośmiać. Można mi zaufać. Lubie spędzać czas z kolegami i przyjaciółmi. Interesuje się sportem, najbardziej siatkówką i piłką nożną, ale również uwielbiam narty. Lubie spędzać czas z rodziną.Uwielbiam wypady w góry. Lubie porozmawiać o różnych tematach. Interesuje się 2 wojną światową. Lubie motocykle. Umiem zrozumieć to że ktoś ma racje, a nie tylko ja. Jeżeli rozpoczynam coś to nie odstępuje od tego. Jeżeli popełnię błąd to próbuje go naprawić i więcej go nie powtórzyć. Lubie szybką jazdę. Lubie pływać. Umiem pomagać innym, a nie tylko się śmiać jeżeli coś im nie wyjdzie.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:  Chciałbym dołączyć do waszej organizacji ponieważ posiada wspaniałą ekipę. Nie chcę dołączyć z powodu pojazdów tylko z powodu wspaniałej atmosfery która właśnie panuje w waszej organizacji.

Offline

#15 2016-03-20 20:28:17

Zachariasz
Gość
WindowsChrome 49.0.2623.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): https://panel.pylife.pl/gracz/142419
Wiek: 18
Coś o sobie: Jestem miłym, pełnym energii chłopakiem, który lubi od czasu do czasu pograć na komputerze. Od kilku lat trenuję sztuki walki oraz chodzę na siłownie, nie jestem wieć typowym komputerowym grubaskiem. Mój humor może nie odpowiadać 'dojrzalszemu' towarzystwu, ponieważ jestem rodzajem śmieszka, który nie zawsze jest zabawny. Poza tym lubię pracę w grupie i nie mam problemu z zawiązywaniem nowych znajomości.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Znam część Waszej ekipy z Pozorantów i nie ukrywam bardzo lubię i szanuję te osoby. Moim zdaniem dołączenie do organizacji, w której ma się już parę znajomych mordek zawsze jest lepsze i mądrzejsze niż wybór randomowego gangu.

#16 2016-03-21 19:40:40

AdAmSoN
Gość
Windows 7Chrome 49.0.2623.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):44938.pasek1.png
Wiek:16
Coś o sobie:Mam na imię Adam,chodzę do 3 gim,interesuje się z rzeźbiarstwem oraz muzyką,obecnię jestem w SPAD oraz K69,jestem otwartą osobą,zawsze mówię prawdę nawet jeśli ona boli,bardzo lubie rozmwaiać i prowadzić konferencje na różny temat.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Co prawda nie znam nikogo z waszej organizacji,ale myślę ze dobrze się dogadamy,szukam też organizacji w której mógłbym być bardzo długo,zdecydowałem że wasza jest idealna.

#17 2016-03-21 20:56:06

Skral
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-21
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 31.0.1650.59

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):  168770.pasek1.png
Wiek: 13
Coś o sobie: Mam na imię Łukasz. Mam 13 lat. Mieszkam niedaleko Warszawy. Uczęszczam do pierwszej klasy gimnazjum humanistycznego. Interesuję się chemią, fizyką i językiem polskim. Dla drugiego człowieka jestem miły oraz traktuję go tolerancyjnie. Jestem zazwyczaj spokojny i kulturalny. Łatwo się denerwuję, ale potrafię to kontrolować. Wielką przyjemnością dla mnie jest praca w grupie. Można ze mną porozmawiać na każdy temat. Jestem osobą otwartą.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak.
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak.
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Raczej nie.
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Chciałbym dołączyć do waszej organizacji. Zależy mi na dołączeniu. Lubię pracować w grupie. Myślę, że dałbym radę dogadać się z ekipą [dblpt]).

Offline

#18 2016-03-22 13:22:49

FreaQ
Administrator
Dołączył: 2015-04-27
Liczba postów: 24
Windows XPOpera 36.0.2130.32

Odp: Rekrutacja do TheUnity Marzec'16

Rekrutacja dobiegła końca. Dziś wieczorem będą wyniki [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bronmus45 - nevorox - dziwacznforum - psrpg - przybysze