TheUnity

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-05-15 12:43:35

Lukadom
Administrator
Dołączył: 2015-03-09
Liczba postów: 74
Windows 8.1Chrome 50.2.2661.78

Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Z przyjemnością ogłaszamy marcową rekrutację do organizacji TheUnity!
Jedyne co musicie zrobić to zapoznać się z naszym regulaminem (jest to naprawdę ważne!) oraz napisać podanie pod tym tematem zgodnie ze wzorem. Nie musicie zakładać konta na naszym forum aby napisać podanie!
Życzymy wszystkim chętnym powodzenia!

Link do panelu (panel.pylife.pl):
Wiek:
Coś o sobie:
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:

Offline

#2 2016-05-15 12:56:16

Trevor
Gość
WindowsChrome 50.0.2661.102

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/83521
Wiek: 14 w lipcu 15
Coś o sobie: Mam na imię Kuba, mam 14 lat, moje hobby to straż pożarna oraz informatyka, interesuję się trochę grafiką komputerową lecz nie jestem wybitnym grafikiem. Lubie spędzać wolny czas z kolegami a jakże z koleżankami oraz na serwerze pylife, jestem osobą kulturalną, opanowaną, oraz pomocna [sred]).
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak, wspominam o kompocie.
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Bo wydaję mi się że jesteście dobrą zgraną ekipą, oraz myślę że jest u was dobra atmosfera ;D.

#3 2016-05-15 13:13:34

Ketrab
Gość
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

ink do panelu (panel.pylife.pl):  114955.pasek1.png
Wiek: 20
Coś o sobie: Mam na imię Patryk skończone 20 lat interesuje się gastronomią i motoryzacja
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Szukam ogarniętej ekipy i osób które troszkę już znam

#4 2016-05-15 13:37:36

Gary
Gość
Windows 7Opera 37.0.2178.41

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 171.pasek1.png
Wiek: 16 Lat
Coś o sobie:  Mam na imię Dawid, mieszkam w okolicach lublina. Interesuję się Motoryzacją, informatyką oraz muzyką. Jestem spokojnym, miłym, żartobliwym, pomocnym i uczciwym chłopakiem, nie lubię kłamstw i nieuczciwych osób.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? TaK
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Chciałbym dołączyć do ogarniętej organizacji, do organizacji w której są pomocne i ogarnięte osoby. Szukam organizacji z którą można się pośmiać i pobawić i myślę że właśnie to jest ta organizacja.

Wspominam o Kompocie

Pozdrawiam Gary.

#5 2016-05-15 13:45:34

JestemBartek22
Gość
LinuxFirefox 17.0

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl):http://panel.pylife.pl/i/208209.pasek1.png
Wiek:13
Coś o sobie:Nazywam sie BArtek pochodzę z kujaw interesuje sie piłką nożna wojskiem i informatyka moim hobby jest piłka nożna bardzo ją  lubie
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/NieTak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie:Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie:trochę
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Ponieważ szukam ogarniętej ekipy z którą mozna porozmawiac i pograć

#6 2016-05-15 13:48:11

Chmielo
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-02
Liczba postów: 4
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl):119002.pasek1.png
Wiek:18 Lat.
Coś o sobie:Mam na imię Jakub mam 18 lat chodzę do III klasy Technikum o profilu mechanicznym.Interesuje się motoryzacją oraz Rolnictwem.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak oraz wspominam o Kompocie
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Chce być z gangiem TheUnity ponieważ w organizacji jest bardzo ale to bardzo miła ekipa,zajebista atmosfera itp.
Od dawna szukam ogarniętej organizacji do której mogę dołączyć i być z nią do końca mojej gry,a właśnie gang TheUnity mi to gwarantuje!

Znam dużo osób z tego gangu i myślę że będziemy się bardzo dobrze dogadywać [dblpt]D

Offline

#7 2016-05-15 14:13:44

Jumper
Gość
WindowsChrome 50.0.2661.102

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 71694.pasek1.png

Wiek: 15 lat.

Coś o sobie: Na imię mi Jakub, mam 15 lat, jestem uczniem klasy 3 gimnazjum w Inowrocławiu, Należę do osób pracowitych, uczciwych i z poczuciem humoru. Szybko zapalam się do nowych pomysłów, ale na długo nie starcza mi zapału. Jestem szczery i miły, staram się być również punktualny. Nienawidzę oszustów, moją największą wadą jaką posiadam jest to, iż zawsze mówię to co myślę, nawet jeżeli mogę kogoś zranić.Interesuje się Modelarstwem, lubię sklejać modele samolotów z II WŚ, a poza tym uwielbiam grać w piłkę nożną.Myślę, że ludzie, których znam troszkę dłużej mogą mi zaufać i szukać w mojej osobie jakiegoś podparcia.Nie mam problemów z nawiązywaniem nowych znajomości, uważam, że mimo swoich wad jestem osobą godną zaufania, miłą i koleżeńską

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Ponieważ znam kilka osób z waszej ekipy i myślę że będzie mi łatwo się u was "zaaklimatyzować",  jestem w trakcie szukania ekipy w której będzie można spokojnie pogadać,  pośmiać się i pożartować [dblpt])

#8 2016-05-15 15:32:09

Bastar
Gość
Windows 7Firefox 46.0

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu: http://panel.pylife.pl/gracz/222223

Wiek: 14 lat

Coś o sobie: Cześc, nazywam się Kamil mam 14 lat i pochodzę z Podkarpacia z małej wsi obok Sieniawy. Uczęszczam do 1 klasy gimnazjum im. bł. Augusta Czartoryskiego. Interesuje się motoryzacją, informatyką a także sportem ( koszykówka, Bmx). Na Pylife zacząłem grac rok temu dzieki RazarowiPL ale teraz gram od początku na nowym koncie. Lubię kompot

Czy zapoznałeś się z regulaminem?  Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane):  Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:  Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Chciałbym dołaczyc do waszej orgaznizacji po przeczytaniu regulaminu czuję ze nadaję się do was jestem miłym ogarniętym graczem lubię pomagać nowym. Szukam własnie takiej organizacji w której mogł bym być dłuzej i trafiłem właśnie na was jeśli wybralibyście mnie to naprawdę dokonacie dobrego wyboru.          Pozdrawiam Bastar

#9 2016-05-15 18:43:04

Prost0
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-15
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 47.0.2526.106

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Podanie By Arek

Link do panelu (panel.pylife.pl)
:http://panel.pylife.pl/i/157287.pasek1.png
Wiek:
15 lat
Coś o sobie:
Mam na imię Arek mieszkam w województwie Małopolskim w miejscowości Nowy Sącz   , chodzę do 2 klasy gimnazjum .
Jestem spokojnym, uporządkowanym , przyjaznym oraz pomocnym chłopcem. Nie sprawiam żadnych kłopotów wychowawczych oraz nie mam żadnych uzależnień , po za tym że dużo czasu spędzam na graniu w MTA .
Uwielbiam grać w piłkę ręczną . oraz siatkówkę . Chcę coś w życiu osiągnąć dlatego piszę podanie do TheUnity . Moim marzeniem jest dostać się do tej organizacji . Myślę że świetnie sobie poradzę w roli i nie będe sprawował jakiś większych kłopotów .
Czy zapoznałeś się z regulaminem?
Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane):
Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:
Nie(moge dać więcej xD )
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:
Ponieważ moim marzeniem jest dostanie się do organizacji  TheUnity oraz chcę być w otoczeniu osób które mogą mi pomóc w sprawach serwerowych [dblpt])

Wspominam o kompocie [dblpt])

Offline

#10 2016-05-16 08:32:04

Cola
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-16
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/122763
Wiek:15
Coś o sobie: Witam , mam na imięBartek . Uczęszczam do szkoły gimnazjalnej . Interesuję się Motoryzacją oraz informatyką. Na co dzień zajmuję się grą na Pylife . Jestem miłym graczem i pomocnym na serverze pylife. Zamieszkuje w Województwie Lubelskim w małej wiosce w okolicach Biłgoraja .
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak oraz wspominam o Kompocie
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Chciałbym dołaczyc do waszej orgaznizacji po przeczytaniu regulaminu czuję ze nadaję się do was jestem miłym ogarniętym graczem lubię pomagać nowym. Szukam własnie takiej organizacji w której mogł bym być dłuzej i trafiłem właśnie na was jeśli wybralibyście mnie to naprawdę dokonacie dobrego wyboru.          Pozdrawiam Cola.

Offline

#11 2016-05-16 14:06:29

PmX
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-16
Liczba postów: 1
Windows 8Internet Explorer 10.0

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 27686.pasek1.png
Wiek: 15
Coś o sobie: Mam na imię Patryk. Mam 15lat. Interesuję się dziewczynami, sportem oraz informatyką. Jestem tolerancyjny, kulturalny, oraz troskliwy wobec innych. [dblpt]D
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:  Szukam organizacji dla 4fun'u, w której znajdę zawsze pomocną dłoń. Z tego co widzę, słyszę jesteście bardzo miłą rodzinką, jakby to inaczej nazwać. Mam nadzieję, że się szanujecie, dbacie o pojazdy. Liczę u was w organizacji na miłą atmosferę i zabawę. Cechuje mnie uczciwość, troskliwość oraz ambicja. Myślę, że macie wspólne cechy charakteru jak ja.

Wiadomość dodana po 1 h 19 min 43 s:

PmX napisał/a:

Link do panelu (panel.pylife.pl): 27686.pasek1.png         Zmieniłem nick na DesigneR.
Wiek: 15
Coś o sobie: Mam na imię Patryk. Mam 15lat. Interesuję się dziewczynami, sportem oraz informatyką. Jestem tolerancyjny, kulturalny, oraz troskliwy wobec innych. [dblpt]D
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:  Szukam organizacji dla 4fun'u, w której znajdę zawsze pomocną dłoń. Z tego co widzę, słyszę jesteście bardzo miłą rodzinką, jakby to inaczej nazwać. Mam nadzieję, że się szanujecie, dbacie o pojazdy. Liczę u was w organizacji na miłą atmosferę i zabawę. Cechuje mnie uczciwość, troskliwość oraz ambicja. Myślę, że macie wspólne cechy charakteru jak ja.

Offline

#12 2016-05-16 21:52:46

Tuszek
Gość
WindowsChrome 50.0.2661.102

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 61601.pasek1.png

Wiek: 17

Coś o sobie: Na imię mam Jakub, w tym roku będę obchodził moje osiemnaste urodziny. Uczę się w ZSZ na kierunku elektryk, z tym zawodem też wiążę moją przyszłość. Interesuję się motoryzacją, zwłaszcza tą z PRL'u oraz wszelakimi nowinkami na temat gier. Wolny czas spędzam na siłowni, albo grając na PYlife.  Z charakteru jestem osobą spokojną  z poczuciem humoru, mam dystans do siebie, nie obchodzi mnie o inni o mnie myślą, dzięki czemu bardzo ciężko wybić mnie z równowagi.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie Tak #Kompocik

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 3k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Dlaczego wybrałem akurat was? Poleciła mi was pewna osoba która zdążyła poznać już część osób z waszej organizacji, dzięki czemu wiem że są u was porządni oraz pomocni gracze.  Szukam zgranej oraz pomocnej grupy osób z którymi będę mógł się wspólnie bawić tym samym przyjemnie spędzać czas.

#13 2016-05-16 21:53:42

Trucker
Gość
AndroidChrome 50.0.2661.89

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Przepraszam za błędy ale pisze z telefonu komórkowego
Link do Panelu: http://panel.pylife.pl/gracz/151189
Wiek: w sierpniu 14
Coś o sobie: Mam na imię Franek, Mieszkam w województwie świętokrzyskim.  Uczęszczam do ogólno kształtcącego gimnazjum na poziomie I klasy
Interesuje się głównie rolnictwem, leśnictwem oraz ciężarówkami.
Jestem spokojny, często się śmieje lecz potrafię zachować powagę. Nie jestem jak większość nastolatków w moim wieku.
Nie jaram się trendami, nie maniacze w lola itd
Mam swój sposób na życie ;D
Czy Zapoznałeś się z regulaminem: Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i mumble: Tak posiadam
Czy przeszkadza ci wplacenie wpisowego 2k na rozwój organizacji: nie ponieważ wiem że pieniądze w organizacji są zawsze potrzebne czy to na opłatę bazy czy na nowe pojazdy czy na inne cele
Dlaczego chcesz być akurat z nami: zawsze bardzo chciałem być w UNT. Jesteście serwerowa rodzina.  Wielu z waszej organizacji znam a nawet jeden to kumpel.

Liczę na szansę
Pozdrawiam serdecznie
Trucker.KDF

Wspominam o volvie dragona

#14 2016-05-17 13:48:12

Canon
Gość
WindowsChrome 50.0.2661.94

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl):
98204.pasek1.png
Wiek: 14 lat
Coś o sobie:
Na imię mi Mikołaj, mam 15 lat i mieszkam w Gniewie. Uczę i kształcę się w II klasie gimnazjum. Moja osoba jest koleżeńska, miła, sympatyczna i przede wszystkim twarda. Dodam od razu, że łatwo się denerwuję, ale po chwili przemyślę  sytuację i powracam do gry. Potrafię powstrzymać się od słów wulgarnych i wyzwisk.  Interesuję się głównie tenisem stołowym, informatyką i uwielbiam słuchać muzyki. Pracowałem w LVMC, SMSA oraz ASAPD. Tyle mogę powiedzieć o mojej osobie.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Ogarnięta organizacja, możliwość poznania nowych ludzi.

#15 2016-05-17 14:38:07

kisiel
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 49.7.2623.108

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/52691
Wiek: 14.
Coś o sobie:  Mam na imię Dawid i liczę czternaście wiosen. Mieszkam w województwie Lubelskim w małej wiosce nieopodal Biłgoraja. Interesuję się m.in piłką nożną i piłką ręczną. Moim drugim, a zarazem ostatnim zainteresowaniem jest motoryzacja. Od dziecka pociągają mnie różne typu auta jak i motocykle. Jestem osobą ogarniętą a przede wszystkim miłą, która nie umie odmówić pomocy.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak.
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak.
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie.
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Szukam stabilizacji, a do The Unity chciałem już dołączyć dawno, dawno temu. Nie dołączam do was tylko dlatego iż są moderatorzy czy admini, szukam dobrej zabawy a nie sztywniactwa i idiotyzmu.

Offline

#16 2016-05-17 15:21:45

MaTi
Gość
Windows 7Opera 37.0.2178.43

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 30834.pasek1.png
Wiek: 15 Lat za niedługo 16 :D
Coś o sobie:Mam na imię Mateusz uczęszczam do klasy III gimnazjum.Lubię grać w gry komputerowe oraz w piłkę nożną interesuję się także motocyklami ogólnie jestem miły, przyjacielski, ambitny, pomocny, wyrozumiały, opanowany, wygadany, sympatyczny, szczery, odpowiedzialny, kreatywny, prawdomówny nigdy nie owijam w bawełnę , potrafię wyciągać konsekwencję, Swoje zadania wykonuje w 100% , przestrzegam ogólnych zasad kultury oraz etyki.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Szukam ogarniętej "paczki" do gry, z którą można miło spędzić czas, pośmiać, powygłupiać się .

Wspominam o  kompocie.

#17 2016-05-17 17:06:20

Jumper
Gość
WindowsChrome 50.0.2661.102

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Jumper napisał/a:

Link do panelu (panel.pylife.pl): 71694.pasek1.png

Wiek: 15 lat.

Coś o sobie: Na imię mi Jakub, mam 15 lat, jestem uczniem klasy 3 gimnazjum w Inowrocławiu, Należę do osób pracowitych, uczciwych i z poczuciem humoru. Szybko zapalam się do nowych pomysłów, ale na długo nie starcza mi zapału. Jestem szczery i miły, staram się być również punktualny. Nienawidzę oszustów, moją największą wadą jaką posiadam jest to, iż zawsze mówię to co myślę, nawet jeżeli mogę kogoś zranić.Interesuje się Modelarstwem, lubię sklejać modele samolotów z II WŚ, a poza tym uwielbiam grać w piłkę nożną.Myślę, że ludzie, których znam troszkę dłużej mogą mi zaufać i szukać w mojej osobie jakiegoś podparcia.Nie mam problemów z nawiązywaniem nowych znajomości, uważam, że mimo swoich wad jestem osobą godną zaufania, miłą i koleżeńską

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Ponieważ znam kilka osób z waszej ekipy i myślę że będzie mi łatwo się u was "zaaklimatyzować",  jestem w trakcie szukania ekipy w której będzie można spokojnie pogadać,  pośmiać się i pożartować [dblpt])

EDIT: Wspominam o kompocie

#18 2016-05-17 17:57:03

Gorilla
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-17
Liczba postów: 2
Windows 8Chrome 50.0.2661.102

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl):
66924.pasek1.png

Wiek:
15

Coś o sobie:
Jestem miły, sympatyczny i pomocny. Potrafię dobrze pracować w grupie. Interesuję się informatyką, Motoryzacją,Sport . Moim hobby jest gra w piłkę nożną. Jeśli się w coś zaangażuję robię to w 100% tak jak najlepiej potrafię. Jeśli wyznaczę sobie jakiś cel - dążę do niego aż go osiągnę. Jestem bezstronny i konsekwentny. Myślę, że to na tyle.

Czy zapoznałeś się z regulaminem?
Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane):
Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:
Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?:
Jesteście organizacją z długim stażem na serwerze. Z tego co wiem panuje u was miła atmosfera widać że jesteście organizacją z zasadami członkowie waszej ekipy są w pełni opanowani dlatego myślę że jesteście odpowiednią organizacją dla mnie oraz innych graczy serwera.

Wspominam o kompocie !

Offline

#19 2016-05-17 20:44:56

Cola
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-16
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Cola napisał/a:

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/122763
Wiek:13*****
Coś o sobie: Witam , mam na imięBartek . Uczęszczam do szkoły gimnazjalnej . Interesuję się Motoryzacją oraz informatyką. Na co dzień zajmuję się grą na Pylife . Jestem miłym graczem i pomocnym na serverze pylife. Zamieszkuje w Województwie Lubelskim w małej wiosce w okolicach Biłgoraja .
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak oraz wspominam o Kompocie
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Chciałbym dołaczyc do waszej orgaznizacji po przeczytaniu regulaminu czuję ze nadaję się do was jestem miłym ogarniętym graczem lubię pomagać nowym. Szukam własnie takiej organizacji w której mogł bym być dłuzej i trafiłem właśnie na was jeśli wybralibyście mnie to naprawdę dokonacie dobrego wyboru.          Pozdrawiam Cola.

Offline

#20 2016-05-18 13:10:30

walkoveR
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl):  186419.pasek1.png

Wiek: 14 lat.

Coś o sobie: Witam. Jestem Krzysztof, mam 14 lat. W głównym stopniu interesuje się sportem oraz rozgrywką na serwerze MTA Play Your Life, gotowaniem, służbami mundurowymi. Wszystkie powierzone zadania wykonuje perfekcyjnie. Jestem ciekawy świata, moja ambicja jest bardzo duża. Wszystkie konflikty próbuje jak najszybciej załagodzić, staram się być miły dla innych. Nie jestem osobą, która lubi się wywyższać, wręcz przeciwnie, jestem skromną osobą, która okazuje szacunek dla innych. Szanuje prace innych, jestem odpowiedzialną osobą. Nie mam żadnych nałogów, pilnie się ucze. Moim marzeniem w życiu realnym jest bycie w Komendzie Miejskiej Policji na stopniu Posterunkowego. Doceniam starania innych, życzliwość jak i wzajemną pomoc. Zawsze jak ktoś potrzebuje pomocy, biegne z pomocą. Jestem osobą otwartą na świat, na nowe znajomości, nowe wyzwania. Nie boje się obowiązków, wręcz przeciwnie lubie je wykonywać. Szybko nawiązuje znajomości, mam poczucie humoru, ale jednak gdy trzeba zachować powagę, to można na mnie liczyć. Nie używam wulgarnych słów, używam jednak zwrotów grzecznościowych. Gdy ktoś mnie wyzywa to oczywiście to ignoruje, nie daje się prowokować, to jest największa zaleta każdego pracownika frakcji. Nie używam skrótów, wypowiadam się pełnymi zdaniami bez błędów ortograficznych oraz gramatycznych.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak, zapoznałem sie.

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak, posiadam
.
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie przeszkadza mi.

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Chciałbym spróbowac czegoś nowego, próbuje sie jakoś ustatkowac. Uważam, iż zasługuje, aby do Was dołączyc.

Wspominam o Kompocie.

Ostatnio edytowany przez walkoveR (2016-05-18 13:11:08)

Offline

#21 2016-05-18 16:37:43

KamilC
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-18
Liczba postów: 1
WindowsChrome 50.0.2661.102

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 151248.pasek1.png

Wiek: 14 lat

Coś o sobie: Jestem kamil uczęszczam do szkoły gimnazjalnej do klasy 1. Interesuję się Policją, rowerami i motoryzacją.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie

Czy przeszkadza ci wpłacenie 3k wpisowego na rozwój organizacji?: Troszkę ale się dorzucę

Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Ogarnięta ekipa pomagająca sobie chyba nie muszę nic mówić [dblpt]P

Offline

#22 2016-05-18 18:01:09

FreaQ
Administrator
Dołączył: 2015-04-27
Liczba postów: 24
Windows XPOpera 36.0.2130.65

Odp: Rekrutacja to TheUnity Maj '16

Rekrutacja zamknięta. Wyniki za około 1 godzinę [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mcking-forum - pomocgabi - dziwacznforum - przybysze - golekm