TheUnity

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-25 13:14:46

FreaQ
Administrator
Dołączył: 2015-04-27
Liczba postów: 24
Windows XPOpera 36.0.2130.80

Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Z przyjemnością ogłaszamy sierpniową rekrutację do organizacji TheUnity!
Jedyne co musicie zrobić to zapoznać się z naszym regulaminem (jest to naprawdę ważne!) oraz napisać podanie pod tym tematem zgodnie ze wzorem. Nie musicie zakładać konta na naszym forum aby napisać podanie!
Życzymy wszystkim chętnym powodzenia!

Link do panelu (panel.pylife.pl):
Wiek:
Coś o sobie:
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:

Offline

#2 2016-08-25 13:45:52

Mattzio
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-25
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 209538.pasek1.png
Wiek: 17 lat
Coś o sobie: nazywam się Mikołaj i mam 17 lat. Uczęszczam do drugiej klasy Liceum (po wakacjach). Interesuję się pływaniem sportowym, piłką siatkową, motoryzacją, grami komputerowymi oraz książkami o tematyce postapokaliptycznej. Jestem cichą osoba, nie przeszkadzam nikomu. Szanuje innych graczy. Lubię pomagać nowym jak i stałym graczom na serwerze. Rzadko przeklinam oraz ciężko mnie wyprowadzić z równowagi. Lubię się posmiać z innych osób jak i z samego siebie.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: chciałbym dołączyć do was z powodu takiego iż szukam organizacji w której mógłbym być na stałe, gdzie poczułbym się lepiej wśród swoich. Znam parę osób z  tejże organizacji.  Dużo graczy (w tym ja) stara się dostać do was ponieważ jesteście dosyć znaną organizacją na serwerze, nie łatwo się do was dostać i można czuć się zaszczyconym będąc w waszych szeregach.

Offline

#3 2016-08-26 08:11:38

Mateo968
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-26
Liczba postów: 1
AndroidChrome 52.0.2743.98

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 101837.pasek1.png
Wiek: 19 lat
Coś o sobie: Jestem Mateusz, mam 19 lat. Moje zainteresowania to elektronika i informatyka. Jeestem towarzyski i lubię przebywać wśród rówieśników i miło spędzać czas. Lubię też czasami odpocząć od tego wszystkiego i po prostu popatrzeć na telewizor czy pograć na komputerze.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Dziś dosyć trudno znaleść organizacje utrzymującą wysoki poziom, chcę do Was dołączyć właśnie ze względu na reprezentowany poziom ogranizacji. Szukam organizacji gdzie można pogadać, miło spędzić czas i właśnie TheUnity jest miejscem którego szukam. Sam jestem przyjacielski i nie robie konfliktów z byle powodu więc myślę, że nadam się do Waszych szeregów.
Wspominam też o kompocie

Offline

#4 2016-08-26 10:13:05

Hansior
Gość
MacintoshSafari 601.1

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 181086.pasek1.png
( drugie konto) : 82972.pasek1.png ( mogę udowodnić poprzez wiadomość na forum ze to moje konto lub w inny sposób. Nie gram na tym koncie ponieważ zacząłem grać od nowa.
Wiek: 16lat
Coś o sobie:bMam na imię Mateusz, chodzę do 3gimnazjum. Interesuje sie motoryzacja, jeżdzę na crossie i na żużlu. W wolnym czasie śpię i gram w mta.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak ( wspominam o kompocie)
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Zależy mi na dobrej ogarniętej ekipie. Byłem w wielu gangach z cj i mam ich dość ;-; zależy mi na mało "toksycznym" gangu [dblpt])

#5 2016-08-26 18:00:27

SuperGoku
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-26
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 165736.pasek1.png
Wiek: 14 lat.
Coś o sobie: Mam na imię Kacper i mam 14 lat. Uczę się w kierunku Pożarniczym. Interesuje się pożarnictwem, służbami mundurowymi,  informatyką oraz sportem. Jestem spokojnym i miłym człowiekiem i po trafie współpracować z innymi. Jedyną moją wadą jest mutacja której jeszcze nie mam, posiadam tak zwaną ''Późną mutacje'', lecz mam nadzieje że w ciągu roku się ona pojawi.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:

Offline

#6 2016-08-26 18:55:57

PatrykWinner
Gość
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):http://panel.pylife.pl/gracz/158201#PatrykWinner
Wiek:15
Coś o sobie:Mam na imię Patryk,mam 15 lat.Interesuję się motoryzacją w wolnej chwili gram w piłkę nożną.Gram w gry takie jak gta sa,gta 5 lub mta.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Ponieważ zawsze chciałem być w organizacji jakiejś ogarniętej na tym serwerze którą według mnie wy jesteście,spodobała mi się organizacja.

#7 2016-08-26 19:02:33

PatrykWinner
Gość
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Gość
    Windows 7Firefox 48.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):http://panel.pylife.pl/i/158201.pasek1.png
Wiek:15
Coś o sobie:Mam na imię Patryk,mam 15 lat.Interesuję się motoryzacją w wolnej chwili gram w piłkę nożną.Gram w gry takie jak gta sa,gta 5 lub mta.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Ponieważ zawsze chciałem być w organizacji jakiejś ogarniętej na tym serwerze którą według mnie wy jesteście,spodobała mi się organizacja.
Wspominam o kompocie [dblpt]D !.

#8 2016-08-26 19:48:09

Ditru
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-26
Liczba postów: 1
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

]Link do panelu (panel.pylife.pl):70415.pasek1.png
Wiek:12
Coś o sobie:nazywam się Damian, mam 12 lat, interesuje się jazdą terenową i wyczynową, lubie jeździć na crossie oraz BMX, czasami posmigam na deskorolce, na pylife gram od 2 lat.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Ponieważ chciał bym aby ta organizacja się nie rozpadła ponieważ jest na prawdę dobra, wiadomo 1 osoba więcej i zawsze większe szanse na to ze ona nie upadnie [dblpt])




Wycofuje się wole 2 k przeznaczyć chociaż by na perka

Ostatnio edytowany przez Ditru (2016-08-26 19:53:34)

Offline

#9 2016-08-26 20:24:36

Szugo
Gość
WindowsFirefox 48.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/92540
Wiek: 15lat
Coś o sobie:  Mam na imię Michał Chodzę do Gimbazy, lubię lody z Biedronki
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Lubię Kompot
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak, jestem pieprzonym biedakiem i śmierdzę groszem
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Bo szukam pysznej organizacji, ładnej z ziomeczkami i w ogóle.

#10 2016-08-26 21:12:19

Kreatywny
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-19
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):http://panel.pylife.pl/gracz/178422
Wiek:13lat
Coś o sobie:Mam na imię Krystian idę teraz do 1 klasy gimnazjum  jestem antypatyczną osobą i miłą .
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak.
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak.
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie.
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Bo chce trafić do jakieś fajnej organizacji i gdzie jest fajna atmosfera.
Wspominam Kompocie
Pozdrawiam Krystian

Offline

#11 2016-08-27 17:07:01

NieKumaty
Gość
Windows 7Chrome 31.0.1650.59

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu :103928.pasek1.png
Wiek:14
Coś o sobie:Witam serdecznie, mam na imę Łukasz i pochodzę z Białegostoku. Uczęszczam do II klasy gimnazjum, więc wychodzi na to że mam 15 lat. Moja osoba jest miła, skromna, przyjacielska, pomagająca ,cierpliwa i co najważniejsze z poczuciem chumoru. Jestem komunikatywny i potrafie nawiązywać nowe znajomości, a w późniejszym czasie je poszerzać i utrzymywać.  Na co dzień interesuję się motoryzacją i sportem. Posiadam prawo jazdy kat.AM. W wolnych chwilach pogrywam sobie w gry typu: Fifa, Battlefield 4, League of legends i Cs:go. Lubię spotykać się ze znajomymi.  Jestem osobą flegmatyczną, robię wszystko w jak największym skupieniu, poprawnie, oraz jak najdokładniej. Na serwerze można mnie spotkać pod nickiem BalujeZaPsc.  Mój staż na MTA to okrągłe 2 lata. Mapę SA znam prawie na pamięć, a zasady języka polskiego mam wykute na pamięć. Na grę mogę przeznaczyć od kilkunastu minut po kilka godzin. Nie toleruje chamstwa i braku szacunku szczególnie do osób młodszych osób. Szanuję ustanowione prawo i staram się za wszelką cenę przestrzegać innych przed jego łamaniem. Serdecznie pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak , jestem w asapd wiec tam mumble to podstawa
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Pytanie sie dość proste . Chcem dojść do organizacji gdzie jest ogarnieta ekipa bo w takiej zwykłej organizacji może dołaczyć byle cej i najczescies psuje całą atmosfere . Wasz gang wydaje sie być najlepszy , jeśli chodzi o organizacje w którym sie pisze podanie .Lubie jak jest miła atmosfera i wasz gang mi to zagwarantuje . Licze na  pozytywne rozpatrzenie podania .

#12 2016-08-28 11:30:44

Yoda
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-28
Liczba postów: 1
WindowsChrome 46.0.2486.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 73471.pasek1.png
Wiek: 17
Coś o sobie: Witam mam na imie Dominik, od 7 lat mieszkam w Norwegii, interesuje się piłką nożna i gastronomią, moje hobby to granie w gry i jazda na rowerze, w wolnym czasie lubie słuchać Hardstylu, Dubstepu, i remixów, uczęszczam do 2 klasy liceum o profilu Gastronomicznym
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Ponieważ szukam organizacji w której jest spoko atmosfera i często ktoś jest na serwerze, i nie ma spin o byle co.

Wspominam o Kompocie

Liczę na to że dostane szanse w waszej organizacji, Pozdrawiam Yoda

Ostatnio edytowany przez Yoda (2016-08-28 11:35:43)

Offline

#13 2016-08-29 08:13:54

LikeDeBOSS
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 2
AndroidChrome 52.0.2743.98

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 126831.pasek1.png
Wiek: 15
Coś o sobie: Mam na imię Piotr, mam 15 lat. Lubię pić kompot! Po wakacjach idę do Technikum Ekonomicznego, interesuję się grami komputerowymi, oraz służbami specjalnymi.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Chciałbym dołączyć akurat do Waszej Organizacji, ponieważ macie ogarnięty skład. Istniejecie już długo..

Offline

#14 2016-08-29 14:31:12

Josh
Gość
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 138896.pasek1.png

Wiek: Obecnie mam piętnaście lat.

Coś o sobie: Mam na imię Adam, aktualnie posiadam piętnaście lat, uczęszczam do Gimnazjum. Interesuję się sportem m.in piłką nożną, oraz piłką ręczną. Moim drugiem zainteresowaniem są służby mundurowe. Moim trzecim a zarazem ostatnim zainteresowaniem jest motoryzacja, od małego fascynowało mnie to. Z charakteru jestem osobą spokojną, która rzetelnie i z determinacją wykonuje nadane mi zadania i obowiązki.Jestem obiektywny, miły i przyjazny . Zawsze staram się rozwiązać zaistniały konflikt, lecz nie wpadam w nie z dnia na dzień. Jestem komunikatywny i potrafią nawiązywać nowe znajomości a w późniejszym czasie je poszerzać i utrzymywać. Jestem osobą flegmatyczną, robię wszystko w jak największym skupieniu, poprawnie, oraz jak najdokładniej. Myślę, że ludzie opisują mnie pozytywnie, lecz jestem często samo krytykiem z tego powodu, że wymagam od siebie czasami za dużo. Pomoc ludziom, udzielanie rad, oraz niekiedy opieka sprawiły, że jestem odpowiedzialny. Myśle, że na tyle starczy.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie Tak, zapoznałem się z regulaminem organizacji, oraz jestem gotów go przestrzegać.

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie Owszem, posiadam sprawny mikrofon, oraz komunikator głosowy Mumble.

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie Nie, nie przeszkadza.

Dlaczego chcesz być akurat z nami?:  Chcę dołączyć do organizacji TheUnity, ponieważ  jestem przekonany, że będę umiał dostosować się do poleceń szefostwa. Jestem, miły otwarty dla Graczy, oraz posiadam duży staż. Szukam organizacji z ogarniętą miłą, zabawną ekipą. Nie szukam organizacji dla pojazdów. Nie jestem typem gracza ''odwalacza'' lub jak Gracze mówią ''CJ'' Gdybym dostał się do organizacji TheUnity zaprezentował bym swoje atuty, które pomogłyby w rozwoju organizacji.

Wspominam o kompocie :>

#15 2016-08-29 20:44:57

Kingsayz
Gość
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):48537.pasek1.png
Wiek:15
Coś o sobie: Jestem piętnastolatkiem o imieniu Patryk, na Pylife gram od lutego 2014 roku z przerwami. Interesuje się geografią, i trochę astronomią. LUBIE GRAĆ W GRY.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? KOMPOT (tak)
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Szukam organizacji w której są ogarnięci gracze, ale z którymi można normalnie porozmawiać, dlatego piszę podanie do TheUnity. Nie znam jeszcze nikogo z tej organizacji, ale chciałbym poznać jak najwięcej osób. Jeżeli nie będzie mi się podobało to po prostu odejde bez zbędnej gadki. Proszę o szanse dołączenia do tej właśnie ogranizacji, pozdrawiam [dblpt])

#16 2016-08-29 21:03:39

ThePoweR
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-29
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):  Nie wiem co jest ale nie chce mi się wkleić . Spróbuje później.
Wiek: 15
Coś o sobie: Mam na imię Dominik. Interesuję się sportem oraz motoryzacją.  Często lubić sobie pośmigać gdzieś rowerami z kumplami.  Tyle o mnie [dblpt]D
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak posiadam
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Oczywiście, że tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie przeszkadza mi to.
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Chce być akurat z wami ponieważ nie chce być w byle jakiej organizacji. Chce być w organizacji, która pomoże mi gdy będę miał problem. Myślę, że ta organizacja właśnie taka jest.

Pozdrawiam administratorów strony oraz członków organizacji.

Offline

#17 2016-08-29 21:19:00

Kosa231
Gość
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl):98702.pasek1.png
Wiek:16
Coś o sobie:Nazywam się Tomek, uczęszczam do gimnazjum, interesuje się informatyką oraz motoryzacją. Jestem miły, spokojny, szczery oraz ogarnięty.Nie daje się prowokować oraz na ogół trudno wyprowadzić mnie z równowagi. Potrafię zachować kulturę osobistą.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:bo chciałbym poznać nowych ludzi i poznać waszą atmosferę.

wspominam o kompocie.

#18 2016-08-30 03:46:23

Black
Gość
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 95676.pasek1.png
Wiek: 16 lat
Coś o sobie:  Witam, mam na imię Mateusz i mam 16 lat. Mieszkam w Wojewódźtwie Wielkopolskim. Moimi zainteresowaniami są, służby mundurowe, ASG, informatyka oraz sportem. Trenuję piłke nożną - jestem na pozycji Bramkarza. W wolnym czasie chodzę na boisko lub gram w Pylu. Tyle o mnie [dblpt])
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:  Szukam organizacji gdzie będzie miła atmosfera oraz zgrana ekipa,
Słyszałem, że kompot daje +50 do bycia w organizacji więc wspominam o nim. [dblpt])

                                                                                                                                                                                                                                                                                      Pozdrawiam - Black:*

#19 2016-08-30 09:20:10

Lukadom
Administrator
Dołączył: 2015-03-09
Liczba postów: 74
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja do TheUnity sierpień'16

Rekrutacja zostaje zamknięta. Wyniki najprawdopodobniej pojawią się dzisiaj!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pomocgabi - bronmus45 - przybysze - energetyczny - dziwacznforum