TheUnity

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-10-21 20:32:54

szymonekveilo
Administrator
Dołączył: 2016-05-17
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Z przyjemnością ogłaszamy  rekrutację do organizacji TheUnity!
Jedyne co musicie zrobić to zapoznać się z naszym regulaminem (jest to naprawdę ważne!) oraz napisać podanie pod tym tematem zgodnie ze wzorem. Nie musicie zakładać konta na naszym forum aby napisać podanie!
Życzymy wszystkim chętnym powodzenia!

Link do panelu (panel.pylife.pl):
Wiek:
Coś o sobie:
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?


Łybak

Offline

#2 2016-10-21 21:07:05

Patio
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-20
Liczba postów: 1
WindowsChrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/49909
Wiek: 18 lat
Coś o sobie: Mam na imię Patryk, interesuje się motoryzacją i informatyką i lubię pić kompot.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Chciałbym dołączyć do zwartej ekipy, nie szukam miejsca, gdzie będę tylko chwilę 
Znam Was i z niektórymi utrzymuję kontakt więc fajnie by było być członkiem tej samej organizacji.
musiałem edytować ponieważ wkradł się błąd gramatyczny.

Ostatnio edytowany przez Patio (2016-10-21 21:09:27)

Offline

#3 2016-10-21 22:22:40

Czekolada
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-21
Liczba postów: 3
Windows 7Opera 40.0.2308.81

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 237320.pasek1.png
Wiek: Mam 17 lat.
Coś o sobie: Więc tak. Mam na imię Sebastian, mam jak już wyżej napisałem 17 lat. Cechuje mnie szczerość, spokój, rozwaga oraz po prostu dobry humor. Na codzień interesuję się piłką nożną, z którą wiążę też przyszłość zawodową. W skrócie jestem osobą, która prowadzi zdrowy tryb życia i której można zaufać.
Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak, zapoznałem się.
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak, posiadam sprawny mikrofon.
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie, nie przeszkadza mi wpłacenie 2 k wpisowego.
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Ponieważ znam dużo osób z waszej organizacji, oraz słyszałem dużo pozytywnych opinii o waszej paczcce. Dzięki dołączeniu do frakcji SAMC nauczyłem się subordynacji, co wiążę się z moją bezproblemowością w wykonywaniu poleceń. Myślę, że jestem odpowiednim kandydatem dla waszej (Mam nadzieję, że NASZEJ) organizacji. Jestem pewien, że po wybraniu mojej osoby, będziecie dumni, że podjęliście właśnie takową decyzję!

Wspominam  o kompocie,by dać dla was znak, że zapoznałem się z regulaminem oraz z powodu zwiększenia szans w rekrutacji do organizacji.

Offline

#4 2016-10-21 22:38:36

JaNQ
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-21
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/243484
Wiek: Mam 15 lat.
Coś o sobie: Mam na imię Jakub.Tak jak wspomniałem mam 15 lat moim głównym zainteresowaniem jest motoryzacja lecz w wolnych chwilach pogrywam sobie własnie na PyLife.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak,przeczytałem regulamin.
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak,posiadam.
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie,przecież organizacja musi się jakoś rozwijać. [dblpt])
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:  Chciałbym się dostać do was, ponieważ zależy mi na ustabilizowaniu mojej sytuacji gangowej w sensie znalezieniu odpowiedniej dla mnie organizacji, a wiem, że akurat Wy możecie własnie mi to zapewnić, gwarantuję, że podporządkuję się całkowicie waszym poleceniom, oraz będą godnie z dumą was reprezentował, jeśli mnie wybierzecie moge wam zapewnić, że nie pożałujecie swojego wyboru.

                                                                 Wspominam o kompocie, by zwiększyć swoje szanse w rekrutacji do organizacji TheUnity.

Offline

#5 2016-10-22 08:49:41

ZiomiX_xD
Gość
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Link do panelu (panel.pylife.pl):https://panel.pylife.pl/gracz/83884
Wiek:14
Coś o sobie: Mam na Imię Hubert . Chodzę do szkoły gimnazjalnej . Interesuję sie grami wideo oraz Jazdą na Bmx  . Na Serwerze Pylife spędziłem już 680h przez 2 lata grania
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak (Wspominam o kompocie)
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Chciałbym znaleść się w takiej organizacji jak  The Unity , ponieważ znam Moderatora The Dragon który tam był i opowiadał mi jaka jest fajna atmosfera i tak dalej oraz dlatego , że jak jestem w zwykłej organizacji praktycznie każdy nie naprawia aut i tak dalej a i tak kar nie ma a tutaj jest pewnego rodzaju dyscyplina

#6 2016-10-22 09:58:53

SmokestQ
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-28
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 48.0.2564.116

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Link do panelu (panel.pylife.pl):121705.pasek1.png
Wiek:18
Coś o sobie:Mam na imię Dawid, mam 18 lat. Pochodzę z Gorzowa Wielkopolskiego. Na co dzień chodzę do Liceum. Interesuję się służbami mundurowymi, grafiką komputerową. Jestem spokojną i kulturalną osobą. Jestem żartobliwy, lubię się czasami pobawić, ale potrafię też być poważny nie odwalam na serwerze, jak i na mumble. Lubię pomagać graczom i robię to kiedy mam do tego okazję, nigdy nie olewam graczy, którzy pytają mnie o pomoc. Jestem przyjacielski i lubię nawiązywać nowe znajomości. Myślę, że organizacja TheUnity byłaby dla mnie nową drogą gry na serwerze, drogą do poznania nowych ludzi. Jedną z moich większych zalet, jest to, że jestem sobą, nie słucham się innych by być zachowywać się inaczej aby pod pasować innym.Na serwerze jestem osobą dosyć doświadczoną, byłem już we frakcji SMSA[Przed połączeniem komend] , SGSP oraz SAMC aktualnie jestem w ASMSA powróciłem do starych korzeni , ponieważ była to moja pierwsza frakcja na serwerze PYlife i najlepiej się w niej czułem SMSA to jedna wielka rodzina dlatego mam nadzieję , że zdam egzamin co najmniej na 90% tak jak kiedyś. Lubię rozmawiać z ludźmi, często przebywam na  mumble.
Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?:Zasługuję na dołączenie do organizacji TheUnity , gdyż jestem osobą zdyscyplinowaną oraz sprawiedliwą. Jak wyżej wspomniałem, lubię nawiązywać znajomości. Jestem w stanie zaakceptować regulamin organizacji TheUnity.

Wspominam o kompocie aby zwiększyć swoją szansę w rekrutacji do TheUnity 
                                                                                                                                                                                                                                   Pozdrawiam zarząd TheUnity oraz Ignota.

Offline

#7 2016-10-22 21:36:48

Mayooo
Gość
Windows 8.1Chrome 54.0.2840.71

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/120083
Wiek: 18
Coś o sobie: Na imię mam Mateusz, uwielbiam grać na pylu chodzę do technikum org. reklamy.
mam 18 lat. Interesuje się motoryzacją. I co tu dużo pisać jak mnie przyjmiecie opowiem wam więcej o mnie [dblpt])
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:  Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Wydaje mi się że jesteście ogarniętym gangiem i właśnie takiego szukam.

#8 2016-10-23 07:02:02

Gorilla
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-17
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Link do panelu (panel.pylife.pl):
66924.pasek1.png

Wiek:
15

Coś o sobie:
Mam na imię Konrad, mam 15 lat. Interesuje się sportem, informatyką, muzyką, motoryzacją. Na serwerze gram od 2,5 Lat mam przegrane 2455h.

Czy zapoznałeś się z regulaminem?
Tak

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane):
Tak

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:
Nie

Dlaczego chcesz być akurat z nami?
Jesteście organizacją z długim stażem macie opanowaną ekipę. I wydaję mi się że jesteście odpowiednią organizacją dla mnie.

Wspominam o kompocie by zwiększyć swoje szansę.

Offline

#9 2016-10-23 15:45:11

Kerereks
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-23
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/159321
Wiek: 15 lat .
Coś o sobie: Jestem Bartek mam 15 lat   Jestem miłą , sympatyczną osobą z dystanesm do siebie . Lubię śmiać się z innymi . Nie lubię wczynać kłótni , a wolę je raczej rozwiązywać . 
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Ponieważ jestem miłą , sympatyczną osobą która lubi się śmiać . Znam mniej więcej członków The Unity . Wydaje mi się że jesteście ogarniętą ekipą , a ja właśnie takiej poszukuje .

Offline

#10 2016-10-24 16:52:42

SuperGoku
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-26
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 165736.pasek1.png
Wiek: 13 lat.
Coś o sobie: Tak jak wyżej wspomniałem mam na imię Kacper i mam 13 lat. Uczęszczam do 6 klasy Szkoły Podstawowej w nie wielkiej wsi w województwie Podkarpackim. W przyszłości mam zamiar uczyć się w kierunku Straży Pożarnej lub Medycyny lecz nie wiem co wybiorę. Interesuje się medycyną, strażą pożarną, sportem oraz informatyką. Jestem miłym i spokojnym człowiekiem przy czym zapobiegam kłótnią i sprzeczką. W wolnych chwilach lubię grać w moje ulubione gry między innymi Counter-Strike Global Offensive oraz MTA.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?  Ponieważ myślę że jest to w miarę ogarnięta organizacja i jest bardzo miła atmosfera.

Offline

#11 2016-10-25 16:35:25

Lesiu
Gość
Windows 7Chrome 54.0.2840.71

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/238914
Wiek: 17 lat.
Coś o sobie: Mam na imię Tomek i uczęszczam do 2 klasy szkoły średniej. Interesuję się przede wszystkim muzyką. W wolnych chwilach najczęściej wychodzę ze znajomymi na miasto zaszaleć [dblpt]) Gram na pylife już ponad pół roku i nie zamierzam zaprzestać.  Jestem osobą, która ma dystans do siebie i dobrze czuję się w towarzystwie innych. Nie toleruje dziecinnych zachowań i wyzwisk, no chyba że w żartach [dblpt])
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?:  Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Odkąd zacząłem grać na serwerze szukam naprawdę dobrej organizacji. Czekałem aż tylko otworzycie rekrutacje by móc wstąpić w wasze szeregi. Mam tylko 330h i to może was zniechęcić, ale nie musicie się martwić. Grać nie przestane. Zamierzam rozwijać się na serwerze i grać wspólnie z wami. Grywałem na różnych serwerach, miałem swoje gangi dobrze prosperujące i wiem na czym polega dobra zabawa.

Wspominam o kompocie, gdyż zapoznałem się z regulaminem.

#12 2016-10-25 16:43:00

szymonekveilo
Administrator
Dołączył: 2016-05-17
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do TheUnity Październik"16

Zamykamy rekrutacje ,wyniki ogłosimy wkrótce [dblpt])


Łybak

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
batchforum - vini6677 - recydywa - nictrudnego - cyberlife