TheUnity

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-22 17:38:00

Lukadom
Administrator
Dołączył: 2015-03-09
Liczba postów: 74
WindowsChrome 55.0.2883.87

Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Z przyjemnością ogłaszamy  rekrutację do organizacji TheUnity!
Jedyne co musicie zrobić to zapoznać się z naszym regulaminem (jest to naprawdę ważne!) oraz napisać podanie pod tym tematem zgodnie ze wzorem. Nie musicie zakładać konta na naszym forum aby napisać podanie!
Życzymy wszystkim chętnym powodzenia!

Link do panelu (panel.pylife.pl):
Wiek:
Coś o sobie:
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak/Nie
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak/Nie
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Tak/Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?

Offline

#2 2016-12-22 17:50:09

MiksS
Gość
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/208745
Wiek: 16
Coś o sobie: Mam 16 lat. Pochodzę i mieszkam w Krakowie. Interesuje się motoryzacją jak i grami komputerowymi.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak (lubię kompot)
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Szukam ogarniętej organizacji z fajną ekipą a wasza się taka wydaje.

#3 2016-12-22 18:33:37

TwiXu
Gość
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl):http://panel.pylife.pl/i/188733.pasek1.png
Wiek: 15
Coś o sobie: Cześć! Mam na imię Arkadiusz mam 15 lat inetersuję się muzyką/rapem jestem szczerą oraz miłą osobą lubię poznawać dużo fajnych ludzi pogadać, pograć na serwerze. Jestem osobą pomocną mam z tego wielką satysfakcję lecz czasem mam lenia i nic nie robię, ale panuję nad tym. W przyszłości planuję zostać raperem, ale jak wiadomo może plany się zmienią . Nie nawidzę osób które obrażają moją osobę lub nie mają kulutury takich ludzi nie szanuję i nie toleruję.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Słyszałem bardzo miłe słowa na temat tej organizacji z tego co wiem jest tam dobra i ogarnięta ekipa organizacja dość jest już długo na serwerze jak zauważyłem chciałbym dojść do tak ogarniętej grupy jestem ogarniętą osobą nie odwala na serwerze ponad rok gry i zero kar na serialu myślę, że nieźle jest.
WSPOMINAM O KOMPOCIE

#4 2016-12-22 18:45:20

S0meOne
Gość
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): https://panel.pylife.pl/gracz/78429
Wiek:18
Coś o sobie: Dosyć ogarniam granie w komputer i w miarę moich możliwości staram się uczeszczać na mta. Mieszkam w Sosnowcu lecz nie kradne żadnego węgla.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Chciałbym być z wami ponieważ znudziło mi się granie samemu, w tej organizacji mam dwóch znajomych i chciałbym brać udział razem z nimi w rozwijaniu organizacji. Wasza Organizacja wygląda na zorganizowaną oraz miłą oraz jest długo na serwerze. Pozdrawiam S0meOne

#5 2016-12-22 18:58:07

SzymonQ
Gość
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/i/36992.pasek1.png
Wiek: 15 lat.
Coś o sobie: Na imię mam Szymon. Mieszkam w województwie mazowieckim w niewielkim mieście jakim jest Pruszków. Na co dzień uczęszczam do 3 klasy Publicznego Gimnazjum. Jestem miłym, spokojnym oraz skromnym chłopakiem. Bardzo szybko umiem nawiązywać kontakty. Moje zainteresowania to głównie motoryzacja jak i informatyka.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak.
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak, posiadam sprawny mikrofon jak i Mumble.
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie przeszkadza mi wpłacenie takiej kwoty na rozwój organizacji.
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Chcę być z wami, ponieważ The Unity istnieje już prawie 2 lata i zawsze chciałem dołączyć do was, ale ponieważ miałem dłuższą przerwę od PYLife nie miałem okazji kiedy napisać podania. Słyszałem, że panuje tam bardzo miła atmosfera i każdy szanuje drugą osobę. Znam stąd wiele osób, które polecają tą organizacje. To są powody dla których głównie chcę być w waszej ekipie.

Wspominam o kompocie [dblpt])
                                                                                                                                                                                                                                         Z wyrazami szacunku SzymonQ.

#6 2016-12-22 20:34:52

DawiS_
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-22
Liczba postów: 2
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl):  https://panel.pylife.pl/gracz/136918

Wiek: Mam piętnaście lat.

Coś o sobie: Mam na imię Dawid, mam 15 lat. Jestem osobą miłą, rzetelną oraz przyjacielską osobą. Interesuje się informatyką, pożarnictwem oraz w pewnym stopniu medycyną.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak.

Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak.

Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie.

Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Do The Unity chcę dołączyć, ponieważ jest to organizacją bardzo rozwinięta, oraz jest w niej wiele bardzo ciekawych osób, co skutkuje tym iż w tej organizacji jest pewnie świetna atmosfera. Wszystkie te fakty zachęcają mnie do napisania podania.


Wspominam o kompocie aby zwiększyć swoje szanse w rekrutacji.


*Z poważaniem DawiS_

Offline

#7 2016-12-22 20:37:19

Bialy
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-22
Liczba postów: 1
Windows VistaFirefox 50.0

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu:http://panel.pylife.pl/gracz/163807
Wiek:!17 lat
Coś o sobie:Mam na imię Dawid mam 17 lat mieszkam  w Mrozowie(Okolice Wrocławia). Interesuję  się Sportem,Grami,Motoryzacją,Gotowaniem.Chodzę obecnie do 2 Klasy szkoły zawodowej(Kucharz).na tym koncie gram 2 lata mam przegrane 737h dużo to nie jest,było by więcej lecz miałem kilku miesięczną przerwę spowodowaną problemami z komputerem i znudzeniem się Play Your Life,około 2 miesięcy temu powróciłem i jak do tej pory gra mi się bardzo dobrze.Możliwe ze Luka  pamiętasz mnie gdyż byłem już w TheUnity lecz wyleciałem za brak aktywności.Teraz może o moim charakterze jestem Spokojny(Wiadomo jak każdy mam swoje granice),pracowity,staram się unikać nie potrzebnych kłótni,Próbuję pomagać komuś na tyle ile potrafię,łatwo nawiązuje nowe znajomości.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?Chcę być z wami ponieważ miałem już przyjemność bycia w tej organizacji i bardzo mi się spodobała,jedna z lepszych w jakiej byłem jeśli nie najlepsza.

                                                                                                                                                                                                                                         Wspominam o kompocie

                                                                                                                                                                                                                                            Pozdrawiam .Bialy

Ostatnio edytowany przez Bialy (2016-12-22 20:39:26)

Offline

#8 2016-12-22 22:01:24

kisiel
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-14
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 50.20.2661.78

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/52691
Wiek: 14, w lutym 15.
Coś o sobie: sobie:  Chciałbym się przedstawić. Witam, mam na imię Dawid i mieszkam w małej wsi nieopodal Biłgoraja. Liczę czternaście lat w lutym stuknie mi już piętnastka, lecz przejdźmy do konkretów.Jestem osobą, która umie się zachować i nie umie odmówić pomocy drugiej osobie. Jestem odważną osobą, która nie boi się ryzyka, dlatego też wam gwarantuje, że nie będziecie mieli ze mną żadnych problemów, przejdźmy teraz do moich zainteresowań. Interesuję się piłką nożną i motoryzacją. Kocham grać w piłkę nożną, sprawia mi to dużo radości, że mogę grać w różnych klubach i strzelać piękne bramki. Motoryzacją interesuję się nie tak długo, lubię samochody nie te nowe, lecz te nieco starsze, które mają fajne motory pod maskami.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Jestem miły,spokojny i ogarnięty, więc nie będę sprawiał żadnych problemów. Jestem otwarty na nowe znajomości, które chętnie zawre. Szukam stabilizacji po prostu

Offline

#9 2016-12-22 22:09:50

Malinowy
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-22
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu: 185169.pasek1.png
Wiek: 15lat
Coś o sobie:Mam na imię Bartosz mam 15 lat mieszkam  w Knurowie obok Gliwic. Chodzę do trzeciej klasy gimnazjum. Po gimnazjum mam plany iść do Technikum o profilu Mechanika Samochodów.Na pylu to konto mam od roku i mam. Teraz może trochę o moim charakterze. Jestem pomocnym graczem ale też łatwo się irytuje i denerwuję. Jeśli postawie sobie jakiś cel staram się do niego dąrzyć.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Szukam organiazcji zoorganizowanej organizacji, patrząc po różnych organizacjach na pylu ta wydaje mi się dobra [dblpt])
                                                                                                                                                                                                                                         Wspominam o kompocie

Offline

#10 2016-12-22 23:17:57

Hubercik
Gość
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/164992
Wiek:  16
Coś o sobie: Mam na imię Hubert za mną już 16 wiosen. Uczęszczam do Technikum o profilu Gastronomicznym. Interesuje się motoryzacją, grafiką, informatyką i koszykówką. Jestem miły, pomocny, nie sprawiam żadnych problemów, mam dosyć duży dystans do siebie i lubie się śmiać [dblpt]D
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Kasiasty niby nie jestem ale nie sprawi mi to jakiegokolwiek problemu [dblpt])
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Szukam organizacji ze zgraną ekipą w której będzie mi się miło grało i przyjemnie poznawało nowych ludzi [dblpt]) Dużo słyszałem o was i jestem zaskoczony waszym stażem organizacji, naprawde wielki szacunek [dblpt]) Myślę, że jesteście idealną organizacją [dblpt])

Wspominam o kompociku i pozdrawiam [dblpt]) Miłego wieczoru [dblpt])

#11 2016-12-23 08:41:26

SprzedaWca
Gość
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/117123
Wiek: 17lat
Coś o sobie: Mam na imię kuba, mam 17 lat chodzę do 3 technikum. Interesuję się Informatyką, bardzo dużo czasu spędzam przy komputerze ale i również lubię uprawiać sporty takie jak: Piłka Nożna,Siatkówka oraz UniChokej. Jestem miłom i skromnom osobą, z reguły nie wyzywam tzn. zachowuję kulture wobec rówieśników. Jestem z reguły weseołom i pogodnom osobom, nerwy mam ze stali ale jak ktoś mnie już tak pożądnie zdenerwuje , to potem jest źle.Pozdrawiam i wspominam o Kompocie.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Obserwuję tą organizację za czasów gdy grał jeszcze gracz o nicku Tasaka. dużo oglądałem jego filmów, widziałem jak UNT się rozrasta, sam tasaka nawet na swoich filmach opowiadał że jest tam bardzo dobra atmosfera i że wszyscy się razem dobrze znacie. Bardzo zależy mi aby dojść do UNT i pograć wspólnie, pośmiać się no i czasem powygłupiać tylko wtedy gdy wolno [dblpt])

#12 2016-12-23 09:21:31

Atroth
Gość
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/168770
Wiek: 14
Coś o sobie: Mam na imię Łukasz. Mam 14 lat i mieszkam pod Warszawą.  Nie toleruję arogancji i braku szacunku do drugiego człowieka. Pomoc innym sprawia mi radość.  Nigdy nie odpowiadałem pomocy drugiemu człowiekowi.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak.
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak.
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie.
Dlaczego chcesz być akurat z nami?  Wielu graczy z tej organizacji poleciło mi UNT. Szukam organizacji ze świetną atmosferą! Jestem otwarty dla innych ludzi. Nie sprawiałbym problemu i dostosowałbym się do panujących tam zasad.

Wspominam o kompocie.

#13 2016-12-23 13:50:01

rzultyczlowiek
Gość
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 27686.pasek1.png    //     To ja Designer [dblpt])
Wiek: 15
Coś o sobie: Mam na imię Patryk i mam 15 lat. Chodzę do 3klasy zawodowej na kierunku mechanik pojazdów samochodowych. Mieszkam w Tczewie ,woj pomorskie. Jestem opanowaną osobą , poważną. Interesuję się motoryzacją oraz piłką nożną. Gram na Pylu 3 lata // 1.2k godzin
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Chciałbym dołączyć do was ,ponieważ posiadacie wspaniała ekipę pomagającą sobie nawzajem. Organizujecie eventy rożnego rodzaju, chciałbym spróbować sił w waszej organizacji i razem z wami spędzać miłe chwilę, grać z wami w różne gry (derby itd.). Pomagacie w każdej chwili jesteście tak dla mnie zgranymi osobami z którymi można się dogadać w trudnych sytuacjach. To podanie umożliwi mi poznanie się bardziej z niektórymi członkami z organizacji jak i spędzanie razem czasu na mumble lub w grze. To tyle myślę ,że napisałem to co byłoby potrzebne liczę na pozytywne rozpatrzenie podania Pozdrawiam.

#14 2016-12-23 20:24:43

YourCzojs
Gość
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl):  57908.pasek1.png
Wiek: 18 lat
Coś o sobie:  Jestem Adrian mam 18 lat uczęszczam do Technikum Logistycznego na rejonie Śląska. Moimi zainteresowaniami są głównie motocykle oraz modelartstwo. Humor to u mnie podstawa jak i skłonność do pomocy
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Myśle że jesteście zgraną ekipą z którą można pogadać o wszystkim przy rozgrywce. Szukam organizacji na stałe przez wydaje mi się że wasza jest taka i będzie się jeszcze bardziej rozwijać . Pozdrawiam Czojs

e

#15 2016-12-23 21:56:52

IPhone5S
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-22
Liczba postów: 1
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/85468
Wiek: 16 lat.
Coś o sobie: Mam na imię Adrian, mam 16 lat. Pochodzę z województwa Mazowieckiego. Na co dzień uczęszczam do Liceum ogólnokształcącego. Jestem Lojalny, szczery, lekkomyślny oraz  trochę nieśmiały. Mój czas gry na Play Your Life wynosi prawie 800h. Kilka dni temu  wróciłem po półrocznej przerwie.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak (Kompot)
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak (mam lekkie problemy z mikrofonem, ale już zbieram pieniądze na nowy)
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Słyszałem od wielu graczy, że w Waszej organizacji panuje świetny klimat. Szukam organizacji, w której poczuję się "jak w rodzinie", organizacji, która nie rozpadnie się po tygodniu od założenia. Niestety nie miałem okazji nikogo z waszej ekipy poznać, ale mam nadzieje że się to zmieni.

Offline

#16 2016-12-24 11:18:30

Baki
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-24
Liczba postów: 1
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): 138593.pasek1.png
Wiek: Jeszcze 15 [dblpt])
Coś o sobie: Mam na imię Jakub i mam 15 wiosen. Interesuję się sportem, a w szczególności piłką ręczną, którą trenuję od 6 lat, informatyką oraz motoryzacją. Jestem osobą godną zaufania, opanowaną i z humorem [dblpt]P, zawsze wykonuję swoją prace sumiennie i starannie, a gdy już coś zacznę robić to robię to od początku do końca. Jestem osobą obustronną i wszystkich traktuje tak samo bez względu na to czy jest to kolega bądź koleżanka. Na co dzień w wolnym czasie tak jak inni nastolatkowie, wychodzę na boisko pograć w piłkę, spotykam się ze znajomymi, lub idę pojeździć na motorze [sred]).
Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami?: Ponieważ szukam ogarniętej i stałej organizacji jaką właśnie jesteście. Zawsze można na siebie liczyć z jednej strony zarówno jak i z drugiej.

Offline

#17 2016-12-24 14:32:29

Cola
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-16
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl): http://panel.pylife.pl/gracz/122763
Wiek: 15 lat
Coś o sobie: Witam mam na imię Bartłomiej.  Liczę piętnaście wiosen.. Mam różne zainteresowania na przykład Motoryzacja , rolnictwo oraz też wzbudza we mnie zainteresowanie Informatyczne. Mieszkam w województwie Lubelskim , powiecie Biłgorajskim w małej wiosce. Jestem miłym pomocnym oraz pracowitym graczem. Lubie jak jest w organizacji porządek i stanowczość.  Na co dzień wychodzę z kumplami na dwór
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Myślę że jestem ogarniętym miłym i pracowitym graczem PYLifa. Myślę również że spełniam wszystkie wymogi i regulamin The Unity. Słyszałem że w waszej organizacji panuje spoko atmosfera , lubię takie organizację gdy jest wyluzowana atmosfera. Gdy jakiś inny członek mnie poprosi o pomoc to napewno nigdy nie odrzucę pomocy. Wielu graczy polecało mi UNT. Myślę że jak jestem w frakcji to spełniam wymogi i myślę że jestem ogarniętym oraz oryginalnym graczme PYLife.                                                                     Wspominam o kompocie.
                                                                                                                                                                                                                                                                               Z poważeniem Cola.  [dblpt]D

Offline

#18 2016-12-24 20:02:24

Kamil
Gość
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Link do panelu (panel.pylife.pl):  27700.pasek1.png
Wiek: 17 (już nie długo 18 )
Coś o sobie: Nazywam się Kamil, niedługo kończe 18 lat, jestem zwukłym chłopakiem lubiącym dobrą zabawe. Bardzo lubię matoryzację, rolnictwo oraz informatyke.
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak
Posiadasz sprawny mikrofon i Mumble? (Wymagane): Tak
Czy przeszkadza ci wpłacenie 2k wpisowego na rozwój organizacji?: Nie
Dlaczego chcesz być akurat z nami? Od dawna szukam ogarniętej organizacji, wydaje mi się że byłbym dobry członkiem. Lubię pomagać kolegom porozmawiać, pośmiać się, pogadać na tematy poza serwerem.
Pozdrawiam ciapek.

#19 2016-12-25 15:57:51

szymonekveilo
Administrator
Dołączył: 2016-05-17
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TheUnity - Grudzień '16

Zamykamy rekrutacje , wyniki podamy wkrótce.


Łybak

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
najskill - mta-pursuitrpg - huzu - slaskrpg - matcom